Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

HRXiga on Teie saadetise kiireim transport Eestis garanteeritud. 

Meie kaasaegsed terminalid ja masinapark, koos professionaalsete juhtidega tagavad, et Teie saadetise transport Eestis on alati õigeaegne. Teised teevad, mida nad suudavad. Meie teeme seda, mida teie soovite!

HRXi klientide Eesti-sisesed tarned suudame kohale toimetada samal päeval, pakkudes nõnda kiireimat veoteenust Eestis. Meie mitmekülgne masinapark võimaldab meil transportida pea kõikides suurustes pakke ning saadetisi turvaliselt ja kiiresti. Lisaks tavapärastele logistikalahendustele pakume vajadusel enda klientidele ka termo- ja ohtlike kaupade vedu.    

Meie terminalides teostatakse päeva jooksul mitu peale- ja mahalaadimist, tänu millele oleme paindlikud ning lähtume teie soovidest. Meie logistikaeksperdid aitavad vajadusel teid igas küsimuses, tagades nõnda murevaba kogemuse. HRXi pea kolmekümne aasta pikkune ajalugu on andnud meile rikkaliku kogemustepagasi, mille abil saame Teile pakkuda parimat transporditeenust nii Eestis, kui välismaal.

Klientidel on alati võimalik jälgida enda saadetise liikumist ning asukohta läbi meie online kliendiportaali. Soovi korral tagame enda klientide saadetised ka transpordikindlustusega, mis aitab saatjal kõiki omapoolseid riske maandada. HRXi teenuste tingimuste ning hinnakirjaga saate tutvuda siin.

HRXi transpordi tellimine on lihtne läbi meie kasutajasõbraliku online tellimussüsteemi. Lisaks tellimussüsteemile on meie kliendi- ja müügitugi alati valmis vastama Teie päringutele ning küsimustele. Tere tulemast HRXi perekonda!

 

 

 

Transport EestisTransport Eestis