Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

AASTAST 1991

HRX asutati 1991 aastal, kui meie esimene ja sellel ajal ainus veok saabus Helsingist Tallinna sadamasse. Alates sellest ajast on perefirma kasvanud ja laienenud, hoides siiski samu väärtusi mis algusaastatel. Meie eesmärk on olla parim saadaolev logistikapartner aidates tagada klientide edu.

AASTANI 2024

HRX on laienenud kuude erinevasse riiki, kus meie turvalistes terminalides töötavad meie oma inimesed. Meie strateegiliselt paigutatud keskused Tallinnas, Helsingis, Stockholmis, Riias, Vilniuses, Varssavis ja Malmös pakuvad optimaalseid peale- ja mahalaadimise aegu.
VAATA VIDEOST MEID TÖÖTAMAS

VAATA VIDEOST MEID TÖÖTAMAS

VÕIMAS SÕIDUKIPARK ALATI VALMIS
270

VÕIMAS SÕIDUKIPARK ALATI VALMIS

Jääme kindlaks oma väärtustele moodsa ja pidevalt laieneva rohkem kui 270st sõidukist koosneva autopargiga, mis katab iga meie turu - tänu sellele on meil alati kontroll isegi kiirsaadetiste üle. Vastavalt kliendi vajadustele saame kaupa hoiustada lühikest aega või ladustada pikemalt mida võimaldab 12 000m2 suurune terminaliala.
HRX'IS KEERLEB KÕIK INIMESTE ÜMBER

HRX'IS KEERLEB KÕIK INIMESTE ÜMBER

Veokid ja terminalid on väga tähtsad, kuid päeva lõpuks on kõige tähtsamal kohal HRXi 250 pühendunud töötajat, tänu kellele kõik just nii hästi toimib.

KVALITEET LOEB

Võime uhkusega öelda, et kvaliteet ja keskkonnakaitse juhivad meie tegemisi. Omame ISO14001 kvaliteedi- ja ISO9001 keskkonnakaitse sertifikaati, mis on iga aasta Kiwa Inspecta poolt kontrollitud.

AITAME TEIE EDULE KAASA

KIIRUS
KIIRUS

Paljud lubavad seda. Vähesed suudavad kohale toimetada.

PAINDLIKKUS
PAINDLIKKUS

Olles kõige paindlikum ja usaldusväärsem äripartner peame alati kinni oma lubadustest.

USALDUSVÄÄRSUS
USALDUSVÄÄRSUS

Oleme uhked oma väärtuste üle.

LIHTSUS
LIHTSUS

Kiirus ei tähenda meie jaoks ainult seda, et saadetis jõuaks õigeaegselt kohale. Peame kiirust oluliseks ka takistuste ületamisel ja väljakutsete vastuvõtmisel.

p