Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

UUS kiire 20h liin suunal Tallinn – Varssavi – Tallinn

Viime teie kauba kogu Eestist järgmise tööpäeva lõunaks Varssavisse ja vastupidisel suunal toome Varssavist järgmise tööpäeva lõunaks Harjumaale, Pärnusse ja Tartusse. Esitage tellimus või täpsustav küsimus aadressil info@hrx.ee

Kiireim rahvusvaheline transport Teie käeulatuses

Rahvusvaheline transport HRXiga on tehtud võimalikult paindlikuks ning kiireks. Meil on oma terminalid, töötajad ja masinapark kuues erinevas riigis. Tänu sellele tagame me Teile kiireima järgmise tööpäeva tarne kõikide HRXi riikide (Eesti, Soome, Rootsi, Läti, Leedu ja Poola) vahel. Oma transpordi teenustega katame kogu Baltikumi ja Skandinaavia, mujale transpordime kaupa usaldusväärsete koospartneritega.

Meie mitmekülgne masinapark võimaldab meil transportida pea kõikides suurustes pakke ning saadetisi turvaliselt ja kiiresti. Lisaks tavapärastele logistikalahendustele pakume vajadusel enda klientidele ka termo- ja ohtlike kaupade vedu. Soovi korral tagame enda klientide saadetised ka transpordikindlustusega, mis aitab saatjal kõiki omapoolseid riske maandada.

Meie terminalides teostatakse päeva jooksul mitu peale- ja mahalaadimist, tänu millele oleme paindlikud ning lähtume teie soovidest. Meie logistikaeksperdid aitavad vajadusel teid igas küsimuses, tagades nõnda murevaba kogemuse. HRXi pea kolmekümne aasta pikkune ajalugu on andnud meile rikkaliku kogemustepagasi, mille abil saame Teile pakkuda parimat transporditeenust nii Eestis, kui välismaal.

Rahvusvaheline transport väljaspool Euroopat

Juhul, kui Teil on soov saata enda saadetis Euroopast kaugemale siis ka siinkohal saame Teile eksperttuge erinevate logistikalahenduste ja ekspedeerimise näol pakkuda. Omades laialdast koostööpartnerite võrgustikku, oleme võimelised pakkuma igale saadetisele parimaid tarneaegu ja hindu. Et saavutada parimaid tulemusi töötame aktiivselt koos mitmete erinevate õhu- ja meretranspordi spetsialistidega. Lisades meie põhiteenustele koostööpartnerite õhu- ja meretranspordi, toimetame saadetised kergelt ühelt mandrilt teisele.Olgu see siis USA, Lõuna-Aafrika või Hiina, me viime te kaubad kohale.

Tolliteenused rahvusvahelisele transpordile

Lisaks rahvusvahelise transpordi korraldamisele ning Teie vajadustest lähtuvate logistikalahenduste välja töötamisele aitame soovi korral ka tollidokumentide vormistamisega. HRXil on tänu pikale ajaloole rikkalik kogemustepagas tolliprotseduuride ja -protsessidega erinevates valdkondades. Seetõttu saame Teid aidata erinevate tollivormistustega ning täita vajadusel ka Teie Intrastati aruande.

Täpsem info TIR-Transiidisüsteemi ja Rahvusvahelise Autokaubaveolepingu Konventsiooni (CMR) kohta.

HRXi transpordi tellimine on lihtne läbi meie kasutajasõbraliku online tellimussüsteemi. Lisaks tellimussüsteemile on meie kliendi- ja müügitugi alati valmis vastama Teie päringutele ning küsimustele. Tere tulemast HRXi perekonda!


Rahvusvaheline transport