Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

Kiireim rahvusvaheline transport Teie käeulatuses

Rahvusvaheline transport HRXiga on tehtud võimalikult paindlikuks ning kiireks. Meil on oma terminalid, töötajad ja masinapark kuues erinevas riigis. Tänu sellele tagame me Teile kiireima järgmise tööpäeva tarne Eestist, Soomest, Rootsist, Lätist, Leedust ja Poolast. Oma transpordi teenustega katame kogu Baltikumi ja Skandinaavia, mujale transpordime kaupa usaldusväärsete koospartneritega.

Meie mitmekülgne masinapark võimaldab meil transportida pea kõikides suurustes pakke ning saadetisi turvaliselt ja kiiresti. Lisaks tavapärastele logistikalahendustele pakume vajadusel enda klientidele ka termo- ja ohtlike kaupade vedu. Soovi korral tagame enda klientide saadetised ka transpordikindlustusega, mis aitab saatjal kõiki omapoolseid riske maandada.

Meie terminalides teostatakse päeva jooksul mitu peale- ja mahalaadimist, tänu millele oleme paindlikud ning lähtume teie soovidest. Meie logistikaeksperdid aitavad vajadusel teid igas küsimuses, tagades nõnda murevaba kogemuse. HRXi pea kolmekümne aasta pikkune ajalugu on andnud meile rikkaliku kogemustepagasi, mille abil saame Teile pakkuda parimat transporditeenust nii Eestis, kui välismaal.

HRXi transpordi tellimine on lihtne läbi meie kasutajasõbraliku online tellimussüsteemi. Lisaks tellimussüsteemile on meie kliendi- ja müügitugi alati valmis vastama Teie päringutele ning küsimustele. Tere tulemast HRXi perekonda!

Rahvusvaheline transport