Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Ülejärgmiseks tööpäevaks Kopenhaagenisse!

Viime teie kauba kogu Eestist ülejärgmise tööpäeva lõunaks Kopenhaagenisse, päev-kaks hiljem mujale Taani. Tellige või küsige lisa aadressil info@hrx.ee

Kiire 13h liin suunal Tallinn – Varssavi – Tallinn

Samuti viime kauba kogu Eestist järgmise tööpäeva lõunaks Varssavisse ja vastupidisel suunal toome järgmise tööpäeva lõunaks Harjumaale ja Tartusse. 

Kiireim rahvusvaheline transport Teie käeulatuses

Rahvusvaheline transport HRXiga on paindlik ja kiire. Meil on oma terminalid, töötajad ja masinapark seitsmes riigis. Tänu sellele tagame Teile kiireima järgmise tööpäeva tarne kõikide HRXi riikide (Eesti, Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Poola ja Taani) vahel. Oma inimeste ja autodega katame kogu Baltikumi ja Skandinaavia, mujale transpordime kaupa usaldusväärsete koostööpartneritega.

Meie mitmekülgne masinapark võimaldab meil transportida pea kõikides suurustes saadetisi turvaliselt ja kiiresti. Lisaks tavapärastele logistikalahendustele pakume ka termo- ja ohtlike kaupade vedu. Soovi korral tagame saadetised ka transpordikindlustusega, mis aitab saatjal riske maandada.

Oleme paindlikud ja lähtume teie soovidest. Meie head inimesed aitavad teid igas küsimuses, soovides nõnda tagada teie jaoks murevaba kogemuse. HRXi kolmekümne aasta pikkune ajalugu on andnud meile rikkaliku kogemuste pagasi, mille abil saame pakkuda teile parimat transporditeenust nii Eestis, kui välismaal.

Rahvusvaheline transport väljaspool Euroopat

Kui teil on soov saata saadetis Euroopast kaugemale, siis ka siinkohal saame pakkuda eksperttuge läbi erinevate logistikalahenduste ja ekspedeerimise. Omades laialdast koostööpartnerite võrgustikku, oleme võimelised pakkuma igale saadetisele häid tarneaegu ja hindu.

Tolliteenused rahvusvahelisele transpordile

Lisaks rahvusvahelise transpordi korraldamisele ning Teie vajadustest lähtuvatele logistikalahendustele aitame soovi korral ka tollidokumentide vormistamisega. Oleme kursis tolliprotseduuride ja -protsessidega erinevates valdkondades.

Täpsem info TIR-Transiidisüsteemi ja Rahvusvahelise Autokaubaveolepingu Konventsiooni (CMR) kohta. Veoteenuse tellimine on hästi lihtne läbi meie online tellimussüsteemi. Samuti on meie kliendi- ja müügitugi alati valmis vastama Teie päringutele ja küsimustele. Tere tulemast HRXi perekonda!