Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Kiire ja usaldusväärne pakiveoteenus teie e-poele üle kogu Euroopa.

HRX pakub kiireid ja mugavaid paki kättetoimetamise võimalusi Euroopas, sealhulgas pakiautomaatidesse ja -punktidesse ning kullerteenusena. 

Kohaletoimetamise aeg, alates paki korjehetkest teie laost sihtkohta, on tavaliselt 2-5 tööpäeva. Pakiautomaatidesse ja -punktidesse mahuvad pakid maksimaalsete mõõtmetega 38 x 39 x 64 cm ja kaalupiiranguga kuni 30 kg. Alternatiivina, kui valite kulleriga kättetoimetamise, on lubatud maksimaalsed pakendi mõõtmed 60 x 60 x 120 cm, kaalupiiranguga kuni 30 kg.

Saadetise mugavaks kättesaamiseks on pakisaajal võimalus valida lähim pakipunkt. Pakipunktid on avatud 24/7 ning asuvad strateegiliselt populaarsetes müügikohtades. Saajat teavitatakse SMS-i ja e-kirja teel, kui pakk on toimetatud soovitud pakipunkti ning on valmis kättesaamiseks.

 

Miks valida HRX pakiveoteenus?

–    Kiire ja usaldusväärne saadetiste pealekorje ja kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul pakiautomaatidesse ja -punktidesse.

–    Mugav ja kasutajasõbralik tellimuskeskkond. 

–    Võimalus integreerida teie IT-süsteemid HRX-i tellimuskeskkonnaga. Enamlevinud e-poe platvormidele (WooCommerce, Shopify, Prestashop, Opencard ja Magento) on liidestamiseks saadaval valmis moodulid (pluginad).

–    Saadetise jälgimine reaalajas