Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

Teie e-poe pakkide kiire ja usaldusväärne kohaletoimetamine

 

HRX toimetab teie pakid pakiautomaatidesse, väljastuspunktidesse ja kulleriga sihtkohta Soomes, Rootsis, Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. 

Erinevate partnerite pakiautomaate ja väljastuspunkte Soomes on enam kui 1700, Rootsis 2000+, Poolas 17 000+ ning Eestis, Lätis ja Leedus kokku juba pea 1000 pakiautomaati ning see arv kasvab pidevalt.

Tarneaeg on 1-3 tööpäeva (paki korjest kohaletoimetamiseni). 

Maksimaalsed pakimõõtmed pakiautomaatidesse ja väljastuspunktidesse on 38 x 39 x 64 cm ja kaal kuni 30 kg (Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Poola) ja 20 kg (Rootsi)

Maksimaalsed pakimõõtmed kulleriga toimetamisel on 60 x 60 x 120 cm ja kaal kuni 30 kg (Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Poola)

Saadetise mugavaks kättesaamiseks on pakisaajal võimalus valida lähim pakiautomaat või väljastuspunkt. 

Pakiautomaadid ja väljastuspunktid asuvad populaarsetes müügikohtades ja mugavate lahtiolekuaegadega kaubanduskeskuste juures.

Saajat teavitatakse SMS-i ja e-kirja teel, kui pakk on jõudnud soovitud pakiautomaati või väljastuspunkti.

 

Miks valida HRX pakiveoteenus?

–         Kiire ja usaldusväärne saadetiste pealevõtmine ja kohaletoimetamine pakiautomaatidesse ja väljastuspunktidesse 1-3 tööpäevaga 

–         Mugav ja kasutajasõbralik HRX-i iseteeninduskeskkond

–         Võimalus integreerida infosüsteemid HRX-i iseteeninduskeskkonnaga – olemas ühendatavad moodulid e-poodidele: WooCommerce, Shopify, Prestashop, Opencard, Magento  

–         Saadetise teekonna jälgimine reaalajas

–         Pakume parimat täisteenust koostöös kohalike partneritega