Privaatsuse ja küpsiste poliitika Loe edasi
Seadke piirkond: Estonia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Kauba ladustamine kindlalt ja usaldusväärselt

HRXi klientidele on enda kauba ladustamine meie juures tehtud lihtsaks ning murevabaks. Lähtume kauba hoiustamisel ja ladustamisel Teie soovidest. Saame Teie kaupa hoiustada lühikest aega või ladustada pikema perioodi vältel.

Kauba ladustamist ning erinevaid laoteenuseid pakume enda klientidele Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas, omades kokku üle 12 000 m2 laopinda. Olenemata kauba suurusest ja kogusest, garanteerime teile lihtsaima võimaliku lahenduse. Meie kaasaegsed ja turvalised laod on 24h valve all ning mehitatud professionaalsete laotööliste poolt.

HRXi Tabasalus asuv ladu/terminal on ligipääsetav 24/7 ning soovi korral on sellest Teie kasutuses kuni 2300 m2 suurune pindala.

Laoteenused

Lisaks kauba ladustamisele abistame enda kliente ka erinevate laoteenustega, mille eesmärgiks on hõlbustada Teie tarneprotsessi ning vähendada halduskoormust. Soovi korral meie professionaalsed töötajad:

  • Kontrollivad, panevad kokku ja sorteerivad teie kauba
  • Vajadusel pakivad kauba ümber
  • Käsitlevad turundusmaterjale ja kasutusjuhendeid

Meie terminalides teostatakse päeva jooksul mitu peale- ja mahalaadimist, tänu millele oleme paindlikud ning lähtume teie soovidest. Meie logistikaeksperdid aitavad vajadusel teid igas küsimuses, tagades nõnda murevaba kogemuse. HRXi pea kolmekümne aasta pikkune ajalugu on andnud meile rikkaliku kogemustepagasi, mille abil saame Teile pakkuda parimat teenust nii Eestis, kui välismaal.

Soovite täpsemat infot kauba ladustamise, erinevate laoteenuste ning hinna kohta? Võtke julgelt ühendust meie kliendi- ja müügitoega. Vastame kiirelt kõikidele Teie küsimustele!

 

Kauba ladustamine